12 kwietnia 2021

Poznajmy się

Kopia Kopia Kopia Porady ogrodnicze BLOG(1)

Kim jesteśmy ? Jak działamy ?

Nazywam się Ewa Madejska. Jestem projektantką zielonej przestrzeni oraz dyplomowaną Hortiterapeutką.
W firmie RED garden jestem projektantką ogrodów. To ja koordynuję wszystkie prace projektowe. Moim „oczkiem w głowie” są nowoczesne geometryczne projekty w połączeniu z naturą. Uważam, że nowoczesny prosty projekt idealnie komponuje się z naturalnym układem roślin. Dopasowuję rośliny do otaczającego Cię krajobrazu.

Dopasowuję ogród do Twoich indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim do Twojego życia, po to abyś czuł się w nim wygodnie i komfortowo.

Stworzę dla Ciebie ogród, który będzie zapraszał do swojego wnętrza, poprawi jakość Twojego życia oraz sprawi, że się uśmiechasz. Jedną z moich wartości jest szczęście, dlatego zależy mi na tym, abyś czerpał radość z otaczającego Cię świata.

Prywatnie moje życie także związane jest z naturą ponieważ kocham las i to z Nim czuję największe połączenie. W wolnych chwilach realizuję się jako Hortiterapeutka prowadząc warsztaty z dziećmi, pokazując im jakie dary ma do zaoferowania natura. Wieczorami gram w gry planszowe z moim synkiem oraz bawię się z psem Pinią.

Mnie już poznałeś, czas na drugą osobę z Naszego teamu. Oddaję głos mojemu mężowi.

Nazywam się Marcin Madejski. Jestem kamieniarzem, wykonawcą zielonej przestrzeni oraz ekspertem budowlanym. Uważam, że piękno tkwi w naturze.

Moja specjalizacja to obróbka kamienia oraz wykonawstwo ogrodów.

Moim „oczkiem w głowie” jest nawadnianie zielonej przestrzeni. Pomogę Ci założyć idealnie zielony dywan oraz zaprojektuję i wykonam nawadnianie całego ogrodu.

Gwarantuje kreatywne podejście w tworzeniu przestrzeni specjalnie dla Ciebie.

Realizuję zlecenia klientów indywidualnych, firm oraz zamówienia publiczne. Zakładam zieleń na terenie Małopolski oraz Śląska.

Indywidualne podejście sprawia, że jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Prywatnie jestem tatą Henia. Moją pasją jest bilard. W wolnych chwilach gram w tenisa i badmintona, a wieczorami oglądam dobre filmy i seriale.

Przeczytaj również

ROK w ogrodzie BLOG (1)

Wiosna w ogrodzie

Pierwszy dzień wiosny – można świętować… Wiosna w ogrodzie przynosi …

Czytaj dalej
Strona tytułowa

Luty w ogrodzie

Początek roku – powoli budzimy się z zimowego snu – …

Czytaj dalej
Po co Ci projekt ogrodu ?

Po co Ci projekt ogrodu ?

Dlaczego warto zatrudnić projektanta ogrodów ? Po co Ci projektant …

Czytaj dalej

Podziel się wpisem z innymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Witryna redgarden.pl używa popularnych plików Cookies (ciasteczka), aby ułatwić korzystanie z serwisu i lepiej dostosować go do potrzeb użytkowników. Dowiedz się więcej